مسئول روابط عمومی هیئت ورزش کارگری خراسان جنوبی خوش درخشید/کسب عنوان روابط عمومی فعال و موفق در بین ۳۱ هیئت ورزش کارگری کشور

روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان خراسان جنوبی عنوان روابط عمومی فعال و موفق در بین ۳۱ هیئت ورزش کارگری  کشور در سال ۱۳۹۸ راکسب کرد.

به گزارش ” پیام خاوران “ جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران بااهدای لوح تقدیر به مهدی تیموری مقدم مسئول روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان خراسان جنوبی از وی تجلیل کرد.

در این لوح تقدیر آمده است: حمد و سپاس  از آن خداوندی است که برترین مردانش را علی (ع)  برگزید تا مقتدای  ورزشکاران باشد و پیشوای متقیان. خدای بزرگ و مهربان  را شاکریم به خاطر وجود همکارانی  که بسی مایه غرور و مباهات  هستند؛ آنگاه‌که در کمال صداقت و درستکاری، بهترین سال‌های عمر خود را در سنگر  خدمت می‌گذرانند و در جهت تحقق اهداف سازمانی از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی و با توکل بر ایزد منان در کنار  سایر همکاران، صادقانه خدمت نمودند.

 

رئیس فدراسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران  در ادامه این تقدیرنامه آورده است: با آرزوی سلامت و صحت وجود بابرکت تان، این لوح تقدیر به‌ پاس همه تلاش‌ها و خدمات ارزنده جنابعالی  در راستای کمک به رشد و توسعه ورزش در میان جامعه شریف  و عزیز کار و تلاش کشور به‌ویژه کسب عنوان روابط عمومی فعال و موفق در بین ۳۱ هیئت ورزش کارگری در سال ۱۳۹۸ تقدیم می گردد.از پروردگار سبحان  خواهانیم تا گام های تعالی بخش تان را در مسیر پیشرفت و موفقیت این مرز و بوم، محکم و مستدام بدارد.

 

مهدی تیموری مقدم مسئول روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان خراسان جنوبی دانش آموخته روابط عمومی و از فعالان عرصه روابط عمومی ،رسانه وفضای مجازی خراسان جنوبی است.

تحریریه  پایگاه خبری ” پیام خاوران “ این افتخار ارزشمند وشایسته را به اقای تیموری مقدم تبریک عرض نموده،  توفیق روز افزون وسربلندی این فعال رسانه ای استان را آرزو دارد.

بیشتر بخوانید   خراسان جنوبی میزبان دوازدهمین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم می شود

 

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها