قدردانی از سیمان قاین به پاس همکاری در برنامه های پاسخگویی بار

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در مراسمی  از همکاری های ارزشمند شرکت سیمان قاین در برنامه های پاسخگویی بار قدردانی کرد.

به گزارش “ پیام خاوران ” هادی منصوریان در این مراسم با ابلاغ سلام مدیرعامل شرکت ازمدیران  این کارخانه به عنوان انسانهای فهیم و فداکار یاد کرد و با یادآوری همکاری ها و پاداشهای ارائه شده به آن مجموعه در سالهای ۹۷ و ۹۸، اظهار امیدواری کرد: این پاداشها در سال ۹۹ با رشد قابل توجهی همراه باشد.

مهندس منصوریان، همکاریهای گسترده شرکت توزیع با سیمان قاین در زمینه کاهش خاموشیهای خواسته وناخواسته و رفع مشکلات شبکه های اختصاص برق سیمان قائن را نمونه هایی از قدردانی صنعت برق ازهمکاریهای کارخانجات سیمان در کنترل پیک بار سالهای اخیر عنوان کرد.

معاون فروش وخدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی نیز بایادآوری سابقه همکاری مجموعه سیمان قائن در برنامه های مدیریت مصرف ، آن مجموعه را به عنوان موثرترین صنعت استان بر فرایندهای کنترل پیک بار معرفی کرد.

راه اندازی سامانه های متعدد کنترل و مانیتورینگ و پایش بار

محسن بخشایی، بااشاره به رصد لحظه به لحظه مصارف و پروفیل بار کلیه صنایع سنگین استان به خصوص سیمان قاین، اثرگذاری و سرعت عمل همکاریهای انجام شده را قابل توجه و نتیجه این همکاری راجلوگیری از قطع برق مشترکین خانگی و تجاری عادی و پایداری و تداوم برقراری انرژی در سطح استان دانست.

وی از راه اندازی سامانه های متعدد کنترل و مانیتورینگ و پایش بار و وجود طرحهای متنوع همکاری صنایع در کاهش پیک با پاداشهای قابل توجه را بهترین فرصت برای کلیه صنایع استان در جهت انجام مسئولیت اجتماعی خود در حفظ پایداری انرژی برق استان عنوان کرد و دقت محاسبات پاداشهای همکاری به واسطه وجود سامانه های هوشمند را برای جلب اعتماد مشترکین همکار، رابسیار موثر دانست.

انجام تعمیرات خطوط اختصاصی برق سیمان قاین

مدیرتوزیع برق شهرستان قاین، عقد قرارداد سرویس شبکه های فشارمتوسط تامین کننده برق مورد نیاز کارخانه سیمان و همکاریهای تنگاتنگ برق قاین با مجموعه سیمان در جهت پایداری و رفع نوسانات و مشکلات شبکه های اختصاصی آن مجموعه را بهترین نمونه از درک متقابل صنعت برق و صنایع مولد سطح استان با هدف رفع نیازهای حیاتی طرفین معرفی کرد.

خسروی انجام تعمیرات خطوط اختصاصی برق سیمان قاین با استفاده از گروههای عملیاتی خط گرم ازراه نزدیک شرکت توزیع و جلوگیری از یک لحظه بی برقی کارخانه را نشانه ارزش گذاری مجموعه شرکت توزیع به خدمات و همکاریهای کارخانجات سیمان قاین عنوان کرد.

اجرای شیوه نامه های جدید خرید انرژی از بورس

مدیرعامل شرکت سیمان قاین، توضیحات مدیران صنعت برق را نشانه مفید واقع شدن این مجموعه در کاهش معضلات پیک بار در استان قلمداد کرد واز نتایج آن ابراز خرسندی کرد.

اکبری، همکاری با مجموعه های دولتی برای اداره هرچه بهتر کشور را اخلاق حرفه ای خود دانست و تاکیدکرد:در تمامی موارد درخواستهای همکاری شرکت توزیع در کاهش پیک، دستورات مقتضی جهت همکاری حداکثری صادر شده است و کلیه پرسنل و کارشناسان کارخانه در این خصوص مساعی لازم را معمول داشته اند و هیچگونه سختگیری در این خصوص در سیمان قاین وجود نداشته است.

وی از مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان در خصوص ارائه راهکارها و راهنمای یهای لازم برای اجرای شیوه نامه های جدید خرید انرژی از بورس درخواست مساعدت کرد.

مسئول دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی هم با قدردانی از همکاری های سیمان قاین، درخواست افزایش و تنوع این همکاریها در بازه زمانی باقی مانده تا انتهای فصل گرمای سال ۹۹ و پیک بار سال ۱۴۰۰ را مطرح کرد.

درپایان به پاس همکاری های صورت گرفته لوح تقدیر به مدیرعامل شرکت سیمان قاین اعطا شد.ضمنا مراسم مشابهی در کارخانه های منیزیم سربیشه ونساجی  فردوس برگزار واز مدیران این واحدها نیز تقدیر شد.

انتهای پیام/

 

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها