بالاترین تعهد گازرسانی روستایی به نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت شد

شرکت گاز خراسان جنوبی برای دومین سال متوالی بالاترین تعهد گازرسانی روستایی برای گازرسانی به ۲۱۲ روستا را در بین شرکت های گاز استانی به خود اختصاص داده است.

به گزارش “پیام خاوران“، سید محمود هاشمی در تشریح این خبر گفت: مطابق برنامه ریزی های صورت پذیرفته و در ادامه نهضت عظیم گازرسانی، امیدواریم با عبور از برنامه تعیین شده و تعهد ابلاغ شده توسط شرکت ملی گاز ایران، امسال ۲۵۰ روستای استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان افزود: بالاترین تعهد گازرسانی در بین شرکت های گاز استانی برای دومین سال متوالی امسال هم به نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت شده است و این موید اعتماد شرکت ملی گاز ایران به توانمندی کارکنان شرکت گاز خراسان جنوبی است و امیدواریم با یاری خداوند امسال نیز در خدمت رسانی به هم استانی های عزیز سر بلند شویم.

وی تصریح کرد: بسیار خرسندیم که با تلاش و همت کارکنان شرکت گاز خراسان جنوبی و علیرغم شرایط خاص اقتصادی و وجود بیماری کرونا، سال گذشته توانستیم فراتر از وعده خود عمل کنیم و توفیق داشتیم ۶۳۴ روستا را از نعمت گاز طبیعی بهره مند سازیم.

هاشمی یادآور شد: با همت جهادی مجموعه و یاری خداوند در سال گذشته رکورد بی سابقه گازرسانی به ۶۳۴ روستا طی یک سال ، در کارنامه افتخارات شرکت گاز استان خراسان جنوبی ثبت شد که این حجم عظیم گازرسانی در  بیش از نیم قرن فعالیت شرکت ملی گاز ایران، یک رکورد بی سابقه محسوب می شود.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: تا پایان امسال و با اتمام پروژه های گازرسانی تمامی روستاهای دارای قابلیت گازرسانی استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

وی عنوان کرد: بر اساس گزارش ماهیانه شرکت ملی گاز ایران، بالاترین میزان شبکه تغذیه و توزیع اجرا شده در فروردین ماه به نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت شده است.

بیشتر بخوانید   کنسرسیوم بانکی ایستگاه پیش روی راه آهن خراسان جنوبی

هاشمی گفت: بر اساس گزارش دریافتی از شرکت ملی گاز ایران، شرکت گاز خراسان جنوبی با اجرای بیش از ۱۳۳ کیلومتر شبکه گازرسانی بالاترین میزان اجرای شبکه تغذیه و توزیع را در بین شرکت های گاز استانی کسب کرده است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی عنوان کرد: در سال ۱۳۹۹ نیز شرکت گاز خراسان جنوبی بالاترین میزان شبکه را در بین شرکت های گاز استانی  اجرا کرده است.

وی افزود: در سال گذشته  ۲ هزار و ۴۷۱ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در خراسان جنوبی اجرا شده است که از این مقدار ۲ هزار و ۳۷۷ کیلومتر مربوط به مناطق روستایی و ۹۴ کیلومتر مربوط به مناطق شهری استان بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در سالجاری بالاترین تعهد گازرسانی روستایی نیز به نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت شده است افزود: تا چند ماه آینده تمامی روستاهای دارای قابلیت گازرسانی در خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها