نگاهی نو به محصولات راهبردی خراسان جنوبی در سند آمايش استان

معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مديريت و برنامه ريزی خراسان جنوبی بر نگاه ویژه به محصولات راهبردی خراسان جنوبی در سند آمايش استان تأکید کرد.

به گزارش “پیام خاوران“، جلسه تدوين مدل رشد اقتصادی بر اساس بخش های اولويت دار استان به منظور پيشنهاد طرح-پروژه های مرتبط به تفكيك هر بخش در سطح شهرستان، به رياست معاون هماهنگی برنامه و بودجه و با حضور  معاون آمار و اطلاعات،  سرپرست حوزه برنامه ريزی و نمايندگان دستگاه های اجرايی استان در سازمان برگزار شد.

معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مديريت و برنامه ريزی خراسان جنوبی در این جلسه اظهار داشت: طبق مصوبات ستاد تهيه و تدوين لايحه بودجه ۱۴۰۱ مقرر شده است بودجه سال آينده به صورت برنامه اي تدوين گردد.

علی بهدانی افزود: رويكرد تدوين لايحه بودجه در سال آتی از بالا به پايين است به نحوی كه بر اساس هدف گذاری اهداف كلان اقتصادی در كشور و استان ها و تعيين بخش های اولويت دار در تحقق رشد اقتصادی، طرح پروژه های مرتبط با هر بخش با تاكيد بر ارتقاء بهره وری، مشاركت بخش غير دولتی و مدنظر قرار دادن رويكردهای آمايش سرزمين احصاء خواهد شد.

لطفی معاون آمار و اطلاعات سازمان نیز توضيحاتی درباره نحوه تعيين رشد اقتصادی و سهم بخش های اولويت دار از رشد اقتصادی استان ارائه کرد و سپس جداول تهيه شده در راستای تعريف طرح- پروژه ها به تفكيك شهرستان تشريح شد.

و پس از بحث و تبادل نظر اعضاء مقرر شد با توجه به اهميت موضوع جداول ارسالی به دستگاه های اجرايی حداكثر تا پايان وقت اداری امروز سه شنبه به حوزه برنامه ريزیسازمان برای جمع بندی نتايج ارسال شود.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   انتصاب آیت الله رئیسی از سوی رهبر انقلاب امیدها را در دلها تازه کرد

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها