اجرای لکه گیری هندسی و روکش آسفالت گرم محور قاین-بیرجند

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای قاین از اجرای لکه گیری هندسی و روکش آسفالت گرم محور قاین-بیرجند به طول ۳ کیلومتر خبر داد.

به گزارش “پیام خاوران“، سیدعلی اکبر قریشی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای افزایش ارتقاء ایمنی و نگهداری محورهای مواصلاتی قاین و به منظور رفاه حال کاربران جاده ای عملیات اجرای لکه گیری هندسی و روکش آسفالت گرم این محور بصورت پیمانی محدوده قاین-کارخانه سیمان بطول ۳کیلومتر و با ۲۰۲۴ تن آسفالت گرم و ۴۰۱۸ مترمربع لکه گیری هندسی با ۵۸۵ تن آسفالت گرم و به مبلغ حدود ۳۰ میلیارد ریال انجام و به بهره برداری رسید.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای قاین گفت: ازاولویت های مهم این اداره ارتقاء وضعیت شبکه راههای مواصلاتی شهرستان قاین است که در این راستا با توجه به تردد بالای کریدور قاین-بیرجند، در این محور باعث ایجاد ترکهای موزاییکی در سطح آسفالت شده که نیاز به روکش تقویتی دارد که با اجرای اینگونه عملیات، افزایش طول عمر جاده و رضایت مترددین جاده ای را خواهیم داشت.

وی درباره دیگر پروژه های در دستور کار و آتی اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای قاین عنوان کرد: پروژه اجرای آسفالت گرم محور روستایی چاده-نارگندل بطول ۵/۴ کیلومتر و با اعتبار اولیه ۲۰میلیارد ریال، پروژه اجرای روکش حفاظتی اسلاری سیل محور فرعی برکوک-خشک، از جمله اقدامات در دستورکار اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای قاین است که در سال جاری عملیاتی و اجرایی خواهد شد.

قریشی متذکر شد: شهرستان قاین دارای بیش از ۲۰۰۰ کیلومتر اصلی ، فرعی  و روستایی است که عملیات روکش آسفالت محورها، همه ساله به تناسب اعتبارات بر اساس اولویت در برنامه این اداره قرار می گیرد که با توجه به خرابی رویه های آسفالتی محورها در سالجاری، اجرای حدود ۳۵ کیلومتر انواع روکش که در صورت تخصیص اعتبارات ملی و استانی پیش بینی شده اجرایی خواهد شد.

بیشتر بخوانید   احساس خطر شیوع موادمخدر باید همه گیر شود

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها