چارت سازمانی و طرح طبقه بندی مشاغل در معادن اجرا شود

عضو شورای عالی معادن استان خراسان جنوبی گفت: چارت سازمانی و طرح طبقه بندی مشاغل در معادن اجرا شود.

به گزارش خبرنگار « پیام خاوران»  از “ طبس”  حجت الاسلام مجید نصیرایی در نشستی با کریتی ثانی مدیرعامل شرکت زغالسنگ پروده طبس که بیش از ۳ ساعت به طول انجامید؛ به مشکلات و مطالبات جامعه کارگران معدنی طبس رسیدگی کرد.

نماینده طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: همه مسئولان مرتبط باید برای احقاق حق کارگران از طریق قانونی پیگیری کنند تا موضوعاتی مثل چارت سازمانی و طرح طبقه بندی مشاغل در معادن اجرا شود.

عضو شورای عالی معادن استان خراسان جنوبی تاکید کرد: شرکت های معدنی اگر رضایت کارگر را جلب نکنند به تولید مطلوب نخواهند رسید و کارگر به عنوان سرباز خط مقدم جبهه تولید باید مورد نگاه ویژه قرار گیرد.

کارگران معادن شهرستان طبس به وضعیت حقوق خود اعتراض داشتند که سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در جمع حدود ۵۰ نفر به میزبانی خانه کارگر تشکیلات طبس حضور یافت و درددل‌های آنها را شنید

وی با مشورت نیروهای کارگری معادن زغالسنگ؛ مصوباتی اتخاذ و به اجرایی شدن آنها تاکید کرد تا وضعیت حقوق و مزایای این قشر پرتلاش بهبود یابد و مدیرعامل شرکت زغالسنگ پروده طبس نسبت به اجرای مصوبات در بازه زمانی تعیین شده قول مساعد داد.

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   3400 ‌تن خرما‌ در شهرستان طبس برداشت شد

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها