توزیع اینترنتی شکر در بیرجند از دوشنبه آغاز می‌شود

مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی گفت: از دوشنبه ۱۱ بهمن توزیع اینترنتی شکر در شهر بیرجند آغاز می‌شود.

به گزارش “پیام خاوران“، وحید ضیائیان احمدی با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیرو دستور ویژه رئیس جمهور در خصوص پیگیری برنامه توزیع کالا‌های تنظیم بازار از طریق سامانه‌های اینترنتی و با هدف تنظیم بازار، اطمینان خاطر مصرف کنندگان و نظارت بیشتر بر روند توزیع، صرفه جویی وقت و احترام به شأن و منزلت مردم این طرح در سراسر کشور آغاز شد.

مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی گفت: در سایر استان‌ها توزیع کالا‌های تنظیم بازار از طریق سامانه بازارگاه آغاز شده و در خراسان جنوبی توزیع کالا‌های تنظیم بازار از طریق سامانه www.postsam.ir امکان پذیر شده است.

ضیائیان احمدی گفت: تمام سامانه‌های استان بررسی شده و در نهایت سامانه پست مدنظر قرار گرفته است؛ زیرساخت‌های لازم برای توزیع اینترنتی کالا‌ها فراهم شده که به محض تأمین کالا، توزیع کالا‌هایی از جمله برنج، مرغ، شکر و روغن شروع می‌شود.

مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی گفت: در مرحله اول شکر توزیع می‌شود؛ قیمت کالا همان قیمت تنظیم بازار است که بدون افزایش قیمت درب منازل تحویل داده می‌شود.

وی گفت: ابتدا این طرح در سطح شهر بیرجند و در نهایت کل شهر‌های استان اجرا می‌شود؛ میوه شب عید هم از این طریق توزیع می‌شود.

تا زمانی که توزیع کالا‌های تنظیم بازار در برنامه دولت باشد این طرح ادامه دارد.

الهامی مدیرکل پست خراسان جنوبی نیز در این باره گفت: هنوز کالایی در سامانه پست تأمین نشده و اولین کالایی که از این طریق توزیع می‌شود شکر است که از دوشنبه امکان ثبت نام برای شهروندان بیرجندی فراهم می‌شود.

بیشتر بخوانید   بزرگترین بوستان سرایان افتتاح شد

وی گفت: هنوز اتصال شماره حساب در سامانه برقرار نشده است. در جلسه‌ای که در ۴ بهمن ماه توسط سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی برگزار شد، کلیات طرح سامانه توزیع اینترنتی کالا‌های اساسی که توسط سازمان تعاون روستایی و اداره کل پست استان انجام شده، مورد تصویب اعضاء قرار گرفت و مقرر شد که بخشی از کالا‌های اساسی طرح تنظیم بازار از این طریق توزیع شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها