تعاونی‌های دانش‌بنیان در خراسان‌جنوبی تشکیل می شود

رئیس اتاق تعاون خراسان جنوبی از برنامه ریزی برای تشکیل گسترده تعاونی های دانش بنیان با هماهنگی مدیران، نخبگان و کارشناسان بخش های اقتصادی استان خبر داد.

به گزارش ” پیام خاوران” غلامحسین حسینی در دیدار با جمعی از نخبگان دانشگاهی اظهار داشت: در شعار منتخب مقام معظم رهبری برای سال ۱۴۰۱ تأکید بر این است که در این سال افزایش تولید با استفاده از ظرفیت مشاغل دانش بنیان که منجر به اشتغال پایدار میگردد مورد توجه و برنامه ریزی قرار گیرد.

وی افزود: ادامه نامگذاری سالها با محوریت موضوعات تولید و اقتصاد امسال هم مقام معظم رهبری سال ۱۴۰۱ بنام سال «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» نامگذاری کردند.

رئیس اتاق تعاون خراسان جنوبی گفت: در شعار امسال، اشتغال آفرینی با استفاده از افزایش ظرفیت تولید که دانش و فن آوری روز علی الخصوص علم دانش بنیان مورد برنامه ریزی خاص قرار گیرد.

حسینی بیان کرد: در این راستا لازم است قوای سه گانه، مدیران بخش خصوصی و دولتی برنامه ریزی های اقتصادی سال ۱۴۰۱ را گونه ای آغاز و ادامه دهند که استفاده از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان علی الخصوص تعاونیهای دانش بنیان مد نظر قرار گرفته و نامگذاری سال جامع عمل بپوشاند و در حوزۀ اجرا و عمل بسیار پررنگ و نتیجه محور بطوری که برای ملت شریف ایران قابل لمس باشد.

وی عنوان کرد: در این راستا اتاق تعاون استان خراسان جنوبی در اولین روزهای کاری در سال جدید اقدامات لازم را انجام داده و از تمام مدیران، نخبگان و کارشناسان بخش های اقتصادی جهت تشکیل تعاونیهای دانش بنیان دعوت بعمل آورده و در این راستای برنامه ریزی دیدار با مدیران مرتبط را آغاز کرده تا انشاالله گام مؤثر و عملی در این خصوص برداشته شود.

بیشتر بخوانید   ضربه مهلک کرونا بر صنعت طیور/مازاد تولید را صادر کنیم

انتهای پیام/۱۰۱

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها