بیش از ۱۰ میلیارد تومان اعتبار در جهت مبارزه با مواد مخدر به خراسان جنوبی اختصاص یافت

استاندار خراسان جنوبی از اختصاص اعتبار حدود ۱۱ میلیارد تومانی در جهت توسعه و تجهیز زیرساخت‌های مبارزه با مواد مخدر در استان خبر داد.

به گزارش “پیام خاوران” جواد قناعت ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به دیدارخود با دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور اظهار داشت:  در این دیدار به مطالبه جدی استان در زمینه احداث سوله بازرسی مرزبانی در مرز ماهیرود بنا به ضرورت، تأمین اعتبارات مورد نیاز بهسازی و تجهیز مرکز ماده ۱۶ ، تقویت و تجهیز دو ایستگاه سهل آباد و علی آباد پرداخته شد.

استاندار خراسان جنوبی گفت: ارائه گزارشی جامع از وضعیت استان و ضرورت تأمین زیرساخت‌ها در راستای پیشگیری و مبارزه با با مواد مخدر و تبعاتی که خراسان جنوبی به جهت ناکافی بودن امکانات متحمل می‌شود، از مهمترین محورهای گفتگوی با سردار مؤمنی بود.

وی افزود: تخصیص مبلغ ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تقویت و تجهیز امکانات و زیرساخت های مورد نیاز ایستگاه های سهل آباد و علی آباد از مهمترین رهاوردهای این جلسه بود.

قناعت عنوان کرد: این دیدار به اختصاص مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان برای بهسازی و تجهیز فضای درنظر گرفته شده به منظور ایجاد و راه اندازی مرکز ماده ۱۶ انجامید.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه 1 اسفند 98

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها