خدمت رسانی ۱۴ هزار گروه جهادی در قالب ۱۵۳ هزار جهادگر در کشور

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: به مناسبت گرامیداشت سالروز بسیج سازندگی بالغ بر ۱۴ هزار گروه جهادی در قالب ۱۵۳ هزار جهادگر با تلاش در سطح کشور خدمت رسانی می‌کنند.

به گزارش “پیام خاوران“، سردار محمد زهرایی صبح امروز در مراسم نمادین رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی خراسان جنوبی که در حسینیه جماران برگزار شد با بیان اینکه جهادگران مشابه نهضت عاشورا و برپادارنده پیام عاشورای حضرت زینب «س» همه سختی‌ها را زیبا می‌بینند اظهار داشت: همه توفیق خدمت رسانی ندارند پس شما جهادگران باید ارزش خود را بدانید.

وی با بیان اینکه جهادگران از خدمت‌رسانی لذت می‌برند افزود: نگاه ارزشی و انقلابی و اسلامی جهادگر است که خداوند به کار آنها برکت و نتیجه می‌دهد و امروز در موقعیتی قرار داریم که باید قدر آن را بدانیم.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه اکنون در دوره آخر الزمانی قرار داریم که باید از ولی امر و ولایت اطاعات کنیم گفت: انقلاب اسلامی که برخواسته از نهضت حسینی و همه قیام‌های طول تاریخ است تنها نهضتی است که توانست حکومت اسلامی یعنی فقه سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی را در یک جغرافیای بدون مرز در  همه بلاد اسلامی و حتی در بلاد کفر حاکم کند و باید قدرش را بدانیم.

زهرایی افزود: امروز جبهه حق در مقابل جبهه استکبار صف آرایی حداکثری دارد یعنی رویایی جبهه حق و استکبار به نقطه‌ای رسیده که خیانت‌ها، نفاق‌ها و تهاجم‌های فرهنگی، اقتصادی و فرهنگی از هر روشی و تاکتیکی وجود دارد و کید دشمن به انتهای خود رسیده است.

وی بیان کرد: جهاد خدمت رسانی مشابه جبهه مقاومت تبدیل به یک جبهه جهانی خدمت رسانی می‌شود و تحت عنوان فناوری انقلاب اسلامی مثل اربعین حسینی و کنگره شهدا تبدیل به مدل رفتاری انقلاب اسلامی و قابل صدور می‌شود که افسران و طلایه داران و سربازان جبهه خدمت رسانی، جهادگران هستند.

بیشتر بخوانید   تجهیز ۱۰ هزار واحد مسکونی خراسان جنوبی به انرژی خورشیدی

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه از روزی که رهبر معظم انقلاب از دهم مردادماه ۱۳۹۵ دستور گسترش کمی و کیفی گروه‌های جهادی را صادر کردند جمعیت و خیل عظیم لشکر خوبان جهارگران از ۱۱ هزار گروه نزدیک به ۵۰۰ هزار نفر و به ۴۲ هزار گروه جهادی در اقشار تخصصی رسیده است گفت: امسال به مناسب گرامیداشت سالروز بسیج سازندگی بالغ بر ۱۴ هزار گروه جهادی در قالب ۱۵۳ هزار جهادگر با تلاش در سطح کشور خدمت رسانی می‌کنند.

وی با بیان اینکه جهادگران آسمانی مشابه مدافعان حرم و مدافعان سلامت هستند گفت: جهادگران در مقابل بروکراسی اداری، کارشکنی‌ها، سختی‌های فراوان و دوری از خانواده خدمت می‌کنند اصحاب یمین هستند چون هم هجرت، جهاد و هم استقامت می‌کنند.

انتهای پیام/۱۰۴

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها