سرپرست شرکت گاز خراسان جنوبی معرفی شد/ اتمام گازرسانی روستایی در سراسر کشور تا پایان دولت سیزدهم

مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در مراسم معارفه سرپرست شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: متاسفانه مبادی تولید به تناسب توسعه گازرسانی رشد نکرده است اما در تلاشیم تا پایان دولت سیزدهم گازررسانی روستایی را به پایان برسانیم.

به گزارش “پیام خاوران“، سیدجلال نورموسوی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی اظهار داشت: شعار دولت سیزدهم خدمت به مردم است که توانستیم تحقق این شعار را به‌ویژه در شرکت ملی گاز به صورت عملی اثبات کنیم.

مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: هدف ارایه خدمات به مردم است و خیلی‌ها انتظار خدمت را در جاهای مختلف دارند که در استان خراسان جنوبی با همت و جهاد مضاعف، خدمت گازرسانی زودتر به مردم رسید و در هفته دولت امسال پروژه‌های بسیار بزرگی داشتیم و در دهه فجر امسال نیز رکوردزنی خواهیم کرد.

نورموسوی با اشاره به برنامه‌های افق ۱۴۰۴ شرکت ملی گاز ایران، گفت: امروز در ماهیت کار تغییر ایجاد شده و به انتهای کارهای اجرایی رسیده‌ایم اما این به معنای اتمام مهندسی نیست و باید وارد فاز جدیدی همراه با مهارت و خلاقیت‌های بیشتر شویم.

وی اظهار داشت: تغییر رویه‌ای در سازمان بوجود آمده و ۲۲ خدمت شناسایی شده که به مردم ارایه می‌دهیم چراکه روش‌های ارائه خدمات باید از حالت سنتی خارج شود و با استفاده از تکنیک‌های به‌روز در صدد هستیم خدمات شرکت ملی گاز را به‌روز و شفاف کنیم.

مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه مبادی تولید به تناسب توسعه رشد نکرده است تاکید کرد: در بخش فروش به شیوه‌هایی که در دنیا حاکم است نیاز داریم و امسال نیز ناترازی حل نشده است چون دولت قبل در زمینه تولید به تناسب توسعه گازرسانی خیلی قصور داشت.

نورموسوی بیان کرد: در بخش خانگی رشد زیادی اکنون نداریم اما در بخش صنعت با تلاش همکاران فقط در یک مرحله، چهار هزار و ۱۱۴ صنعت با حضور رییس جمهور گازدار شد.

بیشتر بخوانید   37 روستای خراسان جنوبی گازرسانی شد

وی بیان کرد: خراسان جنوبی به عنوان یکی از استان‌های معین گازررسانی به بخشی از استان سیستان و بلوچستان انتخاب شده که به زودی عملیات اجرایی این پروژه آغاز می‌شود.

مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران اظهار داشت: ۶ هزار و ۹۰۰ روستای کشور فاقد گاز است و در بیش از ۳۰۰۰ روستا اقدامات اجرایی گازرسانی در حال اجراست و تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد و تا پایان سال جاری نیز ۲ هزار پروژه روستایی به پیمانکار واگذار می‌شود و تا پایان دولت سیزدهم گازررسانی روستایی به پایان می‌رسد.

در پایان این مراسم از زحمات سیدمحمود هاشمی قدردانی و رحمان محمودی به‌عنوان سرپرست شرکت گاز خراسان جنوبی معرفی شد.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها