تأمین اینترنت ورزشگاه غدیر بیرجند نیازمند ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: تأمین اینترنت ورزشگاه غدیر بیرجند نیازمند ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار است.

به گزارش “پیام خاوران” سیدمحمدرضا طالبی روز گذشته در  جلسه بررسی مشکلات طرح‌های ورزشی استان به مسایل ورزشگاه ۱۵ هزار نفری غدیر بیرجند اشاره کرد و اظهار داشت: باید با ارائه راهکارهای مناسب به صورت موقت مشکل نگهداری از استادیوم ۱۵ هزار نفری بیرجند در استان حل شود.

وی گفت: پیگیری برای حل اساسی و ریشه‌ای مشکلات این طرح ورزشی در سطح ملی، گام بعدی است که باید با جدیت دنبال شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: باید از استادیوم ۱۵ هزار نفری بیرجند به خصوص موضوع چمن این مکان ورزشی، به خوبی نگهداری شود تا بتوانیم از آن در برگزاری مسابقات ورزشی استفاده کنیم.

طالبی درباره تأمین برق فشار قوی برای روشنایی مسیر و پیست موتورسواری مجموعه ورزشگاه غدیر بیرجند هم گفت: تأمین برق این مجموعه ورزشی نیازمند ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار است که با رایزنی با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان پیگیری خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: اجرای شبکه فیبر نوری برای تأمین اینترنت ورزشگاه غدیر بیرجند نیز نیازمند ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه گازرسانی به ورزشگاه غدیر بیرجند نیازمند آسفالت شکافی محور مواصلاتی بیرجند – سربیشه و گرفتن مجوز از دستگاه‌های متولی و مالکین خصوصی است بیان کرد: شرکت گاز با ارائه راهکارهای لازم موضوع را پیگیری کند تا در آینده نزدیک گاز این مکان ورزشی تأمین شود.

وی تصریح کرد: در خصوص تأمین قیر برای ایجاد زیرساخت‌های اماکن و طرح های ورزشی استان هم جلسه‌ای با حضور اداره‌ کل راه و شهرسازی، اداره‌ کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و بسیج سازندگی برگزار شود و موضوع به صورت موردی پیگیری شود.

بیشتر بخوانید   آکادمی کشتی خراسان جنوبی کلنگ‌زنی شد

طالبی متذکر شد: در خصوص تردد اتوبوس‌ها برای برگزاری احتمالی مسابقات ورزشی در ورزشگاه غدیر بیرجند هم هماهنگی لازم با پلیس راهنمایی و رانندگی بیرجند انجام شود تا مشکلات ترافیکی ایجاد نشود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی درباره تکمیل خانه جوان بیرجند گفت: پیگیری ها برای تأمین اعتبار این طرح ورزشی در دور دوم سفر رئیس‌ جمهور انجام خواهد شد تا به سرانجام برسد.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها