روحیه بسیجی کارکنان شرکت گاز خراسان جنوبی موجب افزایش رضایتمندی مردم است

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از اجرای برنامه های متنوع به مناسبت هفته بسیج در شرکت گاز استان خبر داد و گفت: روحیه بسیجی کارکنان شرکت گاز خراسان جنوبی موجب ارتقای خدمت به مردم شده است.

به گزارش “پیام خاوران“، رحمان محمودی در جمع بسیجیان این شرکت گفت: خدمت به خلق خدا، در فرهنگ قرآن و اهل بیت (ع) ارزش و ثواب فراوانی دارد و خداوند متعال کسانی را که کار خیر و نیک انجام می‌دهند دوست مى‌دارد و چقدر خوب است که انسان محبوب خدا باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی افزود: خدمت به خلق همچون ایمان به خدا باعث صعود انسان به مقامات معنوی و جلب رضایت خداوند متعال می‌شود و البته از سوی دیگر کسی که حق و حقوق دیگران را پایمال کند و به وظیفه خود در قبال مردم جامعه عمل نکند باید در محضر خداوند متعال پاسخگو باشد.

محمودی تشریح کرد: خوشبختانه روحیه بسیجی کارکنان شرکت گاز خراسان جنوبی موجب ارتقای خدمت به مردم شده است و امروز با بهره مندی بیش از ۹۹ درصدی استان از نعمت گاز طبیعی، شاهد رضایتمندی مردم از عملکرد شرکت گاز در جای جای استان پهناورمان هستیم.

گفتنی است طی هفته بسیج برنامه های متعددی از جمله: برپایی میز خدمت جهادی، برگزاری مسابقات فرهنگی هنری و ورزشی، عطر افشانی مزار شهدا و برگزاری نمایشگاه عکس بسیج توسط شرکت گاز استان خراسان جنوبی اجرا شده است.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   ۴ اقامتگاه بوم گردی در خراسان جنوبی بهره‌برداری می‌شود

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها