نمایشگاه استکبارستیزی در بیرجند گشایش یافت

همزمان با روز ۱۳ آبان و در حاشیه مراسم راهپیمایی این روز نمایشگاه استکبارستیزی با حضور مسئولان در نگارخانه شهر بیرجند افتتاح شد.

به گزارش “پیام خاوران”، محمدرضا براتی صبح امروز در حاشیه برپایی نمایشگاه استکبارستیزی بیرجند اظهار داشت: نمایشگاه گرافیک استبکارستیزی به مناسبت روز ۱۳ آبان در بیرجند گشایش یافته است.

 

وی گفت: این نمایشگاه از ۱۳ تا ۱۵ آبان‌ماه در نگارخانه شهر بیرجند دائر است و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۹ تا ۱۶ از این نمایشگاه بازدید کنند.

 

مسئول مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج خراسان جنوبی افزود: ۲۴ پوستر گرافیکی در این نمایشگاه با موضوع خیانت و دشمنی‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی، جنگ نرم و تهاجم فرهنگی به معرض نمایش گذاشته شده است.

 

براتی تصریح کرد: افشای چهره واقعی دشمنان، تقویت روحیه استکبارستیزی و شناخت نسل جوان و نوجوان از اتفاقات ۱۳ آبان از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

 

وی ادامه داد: مرکز تولید و نشر متنا بعد از راه‌اندازی قرارگاه فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین تشکیل شد که یکی از رویکردهای آن نیز فضای مجازی و تولید دیجیتال است.

 

مسئول مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج خراسان جنوبی با بیان اینکه پویانمایی یکی از اقدامات مهم مرکز متنا است خاطرنشان کرد: هدف از تشکیل این مرکز نیز ساماندهی، آموزش و ارتقای سطح توانمندی جوانان و علاقه‌مندان در فضای مجازی و نشر دیجیتال است.

 

زنگ استکبارستیزی در مدارس خراسان جنوبی نواخته شد

 

به مناسبت روز دانش‌آموز صبح امروز با حضور مسئولان و دانش‌آموزان زنگ استکبارستیزی در مدارس خراسان جنوبی نواخته شد.

 

۱۳ آبان هر ساله به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در تقویم جمهوری اسلامی ایران نامگذاری شده است.

 

تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، شهادت و زخمی شدن تعدادی از دانش‌آموزان در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ از جمله وقایعی بوده که در ۱۳ آبان اتفاق افتاده است و بر اهمیت این روز می‌افزاید.

 

همزمان با سراسر کشور صبح امروز زنگ استکبارستیزی در تمام مدارس خراسان جنوبی نواخته شد و در ادامه دانش‌آموزان نیز به جمع مردم حاضر در مسیرهای راهپیمایی پیوستند تا با شعار «مرگ بر آمریکا» هیمنه استکبار را در هم شکنند.

 

مردم ولایتمدار خراسان جنوبی صبح امروز در بیش از ۳۰ نقطه استان در راهپیمایی ۱۳ آبان حضور یافتند و با آرمان‌های امام و شهدا تجدید میثاق کردند.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها