۲ تن کالای قاچاق ۲۴ آبان ماه در خراسان جنوبی منهدم می‌شود

رئیس جمع آوری و فروش اموال تملیکی خراسان جنوبی گفت: ۲۴ آبان ماه ۲ تن کالای قاچاق در سطح استان منهدم می‌شود.

به گزارش “پیام خاوران “، محمدحسین  شیخ زاده عصر امروز در کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت در مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اظهار کرد: امسال بالغ بر ۳ میلیارد تومان کالای قاچاق به شرط صادرات و مصرف مواد اولیه در واحدهای تولیدی به فروش رفت.

 

وی با بیان اینکه تا خردادماه هیچ پرونده رسوب شده ای در امر رسیدگی به پرونده‌های قاچاق کالا نبود، بیان گرد: از ابتدای امسال بیش از ۴۰ هزار قلم کالای قاچاق به ارزش ۲۶۰ میلیون تومان در استان منهدم شده است.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی نیز گفت: در این کمیسیون همه باید کنار هم باشد و آن وقت می تواند تاثیر گذار باشد و با هم افزایی می‌توانیم اهداف آن را تحقق بخشیم.

 

ناصرخوش خبر بیان کرد: در راستای آشنایی هر چه بیشتر مردم با کالای ایرانی باید تلاش کنیم و اگر این اتفاق بیفتد کالای وارداتی با نه عموم مواجه خواهد شد.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی افزود: اما متاسفانه امروز میل به کالای خارجی زیاد است که در این راستا اگر فرهنگ مصرف را درست کنیم بخشی از کار را انجام می‌دهد.

 

خوش خبر ادامه داد؛ وقتی استفاده درست از ظرفیت‌های فرهنگی باشد مردم نیز از آن استقبال خواهند کرد.وی تاکید کرد: باید در شهرستان‌ها نظارت بر این کمیسیون را شدت بخشند و با دستور کار معلوم کارگروه‌ها برنامه مشخص داشته باشند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: امید است تولید کالای ایرانی در محیط امن برای مصرف خانوار ایرانی رقم بخورد.

 

علی اصغر زارع قائم مقام صدا و سیمای خراسان جنوبی نیز گفت: در چهار حوزه خبر، سیما، صدا و فضای مجازی در ۷ ماهه امسال برنامه‌های زیادی در راستای رونق تولید، تولید شده است.

 

وی افزود: در حوزه خبر بیش از ۴۷ گزارش خبری با موضوع رونق تولید، تولید و در فضای مجازی نیز ۷۱ به عنوان موضوع در این راستا تولید شده است.وی گفت: درحوزه رادیو نیز هزار و ۱۷۲ دقیقه و در حوزه سیما ۲ هزار و ۶۲۵ دقیقه در خصوص رونق تولید برنامه تولید شده است.

 

قائم مقام صدا و سیمای خراسان جنوبی از تولید برنامه دهکده ویژه روستاهای استان خبر دادو خاطرنشان کرد: این برنامه به توسعه پایدار روستایی می‌پردازد.

 

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها