برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر در خراسان جنوبی

مسئول سازمان بسیج رسانه استان خراسان جنوبی ازبرگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر در استان خراسان جنوبی خبر داد و گفت: آثار رسیده به دبیرخانه از لحاظ مالکیت معنوی مورد بررسی قرار می‌گیرند

به گزارش “پیام خاوران “سجاد رضائی اظهار داشت: فعالان رسانه ای می توانند جهت شرکت در این جشنواره  آثار خود را نهایتا تا تاریخ ۷ بهمن  سال جاری به همراه سند انتشار آن در یکی از رسانه های مکتوب، مجازی و تلویزیون به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

 

وی در رابطه با موضوعات و محورهای جشنواره رسانه ای ابوذر استان خراسان جنوبی بیان کرد: دفاع مقدس و جبهه مقاومت، اقتصاد مقاومتی و رونق تولید، مبارزه با آسیب های اجتماعی، بسیج و حوزه های اقدام، مسائل صنفی خبرنگاران، بصیرت و دشمن شناسی و نیز موضوعات آزاد اجتماعی محورهای این جشنواره هستند.

 

مسئول سازمان بسیج رسانه استان خراسان جنوبی افزود: فعالان رسانه ای می توانند فقط ۵ اثر برای این جشنواره ارسال نمایند.

 

وی با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی و در بخش ویژه با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، بیانیه گام دوم انقلاب نیز از دیگر محورهای جشنواره انتخاب شده است، افزود: شرکت کنندگان می توانند آثار خود را در قالب خبر، مصاحبه، گزارش، یادداشت، عکس، تیترو گزارش تلویزیونی برای جشنواره ارسال کنند.

 

رضائی ادامه داد : یک بخش جانبی به جشنواره رسانه ای ابوذر اضافه شده که می توانند فعالان فضای مجازی در سطح شبکه های اجتماعی نیز در این جشنواره شرکت نمایند و به بهترین پست در بستر شبکه های اجتماعی نیز جوائز ویژه ای تعلق خواهد گرفت .

 

مسئول سازمان بسیج رسانه استان خراسان جنوبی با بیان اینکه آثار رسیده به دبیرخانه از لحاظ مالکیت معنوی مورد بررسی قرار می‌گیرند تصریح کرد: هر گونه دعوی حقوقی بر عهده ارسال کننده اثر است و همچنین آثار ارسالی که قالب و محور آن مشخص نشده باشند و یا اشتباه ارسال شوند از رقابت حذف خواهند شد.

 

رضائی با بیان اینکه آثار ارسال شده حتما باید از ابتدای سال ۹۸ در یکی از رسانه‌های رسمی منتشر شده باشند گفت: مراسم اختتامیه این جشنواره در دهه فجر در مرکز استان برگزار خواهد شد و برگزیدگان تجلیل خواهند گردید .

 

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها