دستگاه‌های مهندسی سپاه خراسان‌جنوبی به مناطق سیل‌زده ارسال می‌شود

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی گفت: پنج دستگاه فنی و مهندسی سپاه خراسان‌جنوبی به زودی به مناطق سیل‌زده ارسال می‌شود.

به گزارش “پیام خاوران”سردار علی قاسمی اظهار کرد: در جامعه اسلامی ایران مردم در همه رویدادها و حوادث مهم نقش آفرین هستند و اکثریت آنان نیز تاکنون از مرکزیت و اصل نظام اسلامی پشتیبانی کرده‌اند.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: نمونه این حمایت و پشتیبانی را در حضور با اقتدار مردم در تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی، حضور دو میلیونی مردم تهران در نماز جمعه به امامت رهبر معظم انقلاب و راهپیمایی بعد از نماز جمعه در سایر استان‌ها در حمایت از اقتدار و امنیت کشور می‌توان دید.

 

قصد معاندان برای تضعیف نیروهای مسلح

 

قاسمی با اشاره به اینکه نیروهای مسلح همواره پیشگام و پیش‌مرگ مردم هستند، ادامه‌داد: برخی از معاندان تلاش دارند به بهانه اتفاق تلخ سقوط هواپیمای اوکراینی نیروهای مسلح را تضعیف کنند که این موضوع به نفع امنیت کشور نبوده و مردم نیز در راهپیمایی دیروز نارضایتی خود از این معاندان را نشان دادند.

 

وی با بیان اینکه حرکت دیروز نشان از بصیرت روزافزون مردم ما دارد، افزود: به عنوان یک پاسدار و خادم مردم از حرکت دیروز آنان در حمایت از نیروهای مسلح سپاسگزاری و قدردانی می‌کنم.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی گفت: مسئولین فلسفه‌ای جز خدمت‌رسانی ندارند و اگر هر سمتی دارند با رأی مستقیم و یا غیر مستقیم مردم انتخاب می‌شوند و باید همه ما همواره دغدغه‌مند دردهای مردم باشیم.

 

از ابتدا در کنار مردم سیل زده بودیم

 

قاسمی اظهار کرد: در سیل اخیر هرمزگان و سیستان و بلوچستان نیز اولین گروه‌هایی که به کمک مردم شتافتند در کنار هلال احمر نیروهای مسلح و گروه‌های جهادی بودند.

 

وی بیان‌کرد: من نیز به همراه تعداد دیگری از مسئولان بسیج سازندگی و سپاه در استان سیستان و بلوچستان (شهر چابهار) حضور پیدا کرده و از نزدیک وضعیت و شرایط مردم سیل‌زده آن استان را مشاهده کردم.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر آواربرداری در آن منطقه به اتمام رسیده، گفت: با توجه به حضور گروه‌های متعدد جهادی نیاز به حضور نیروی انسانی جدید در سیستان و بلوچستان نیست و اکنون نیاز مردم کمک‌های نقدی و کمک‌های غیرنقدی است.

 

ساخت سه بیمارستان صحرایی در مناطق سیل‌زده توسط سپاه

 

قاسمی با اشاره به اینکه سپاه در مناطق زلزله‌زده سه بیمارستان صحرایی ایجاد کرده است، اظهار کرد: سپاه خراسان‌جنوبی کار جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان و همچنین ارسال کمک‌های فنی و مهندسی برای ترمیم زیرساخت‌ها را پیگیری می‌کند.

 

وی یادآور شد: پنج دستگاه فنی و مهندسی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی به زودی به مناطق سیل‌زده استان اعزام می‌شود و تا پایان نیز در کنار سیل‌زدگان استان همسایه هستیم.

منبع:مهر

انتهای پیام /

 

 

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها