فرمانده انتظامی خراسان جنوبی: نظم و انضباط اساس اقدامات نیروهای مسلح است

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه انسان در دوران سربازی مطالب جدیدی می‌آموزد و ساخته می‌شود گفت: نظم و انضباط در نیروهای مسلح به ویژه نیروی انتظامی شالوده و اساس تمام اقدامات است.

به گزارش “پیام خاوران “ ، سرهنگ ناصر فرشید صبح امروز در مراسم گرامیداشت روز سرباز اظهار داشت: رزمندگان و شهدا دوران دفاع مقدس را در تاریخ به ثبت رساندند و با تقدیم جان خود از همه زر و برق‌های زندگی و خانواده خود گذشتند و در راه دفاع از مملکت و حفظ خاک ایران اسلامی خاطراتی به ثبت رساندند.

وی گفت: باید همیشه یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم و امروز نیز آرامش و آسایش و رشد و شکوفایی جوانان کشور را مدیون شهدا و رزمندگان هستیم.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی افزود: امروز ما همه سرباز ولایت و سرباز این مرز و بوم بوده اما در کسوت‌های مختلف هستیم؛ لباس مقدس سربازی بسیار با ارزش است و مدال افتخار مجاهد فی سبیل الله به ما دادند و باید کسب این مدال را درک کنیم.

فرشید تصریح کرد: مردم با دیدن این لباس مقدس احساس آرامش و امنیت می‌کنند و افرادی که مخل آسایش کشور بوده و به هر نحوی دوست دارند محیط جامعه را آلوده کنند باید با دیدن تک تک ما احساس نا امنی کنند.

وی ادامه داد: در استان خراسان جنوبی از ۲۴ سرباز وظیفه تجلیل می‌شود که از این تعداد هفت نفر در مرکز استان و مابقی در سایر شهرستان‌ها هستند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: با رفتار و گفتار خود می‌توانیم الگوی خوبی برای نسل جوان باشیم؛ پلیس باید در جامعه اقتدار داشته باشد که خدمتگزاری مناسب را به وجود آورد.

فرشید با بیان اینکه انسان در دوران سربازی مطالب جدیدی می‌آموزد و ساخته می‌شود اظهار داشت: نظم و انضباط در نیروهای مسلح به ویژه نیروی انتظامی شالوده و اساس تمام اقدامات است.

وی گفت: نسل جوان پرورش یافته انقلاب اسلامی است و داشتن روحیه جهادی و انقلابی بین سربازان مهم است و باید این روحیه را حفظ و به دیگران منتقل کنید.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

 

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها