عواید موقوفات و شرکتهای سرمایه گذاری هلال مورد بررسی قرار گیرد

استاندار خراسان جنوبی با تأکید بر وضعیت فعالیت موقوفات و شرکت های سرمایه گذاری هلال گفت: طی چند سال گذشته، ریالی از درآمدهای این دو حوزه، عاید هلال احمر نشده که این موضوع باید در شورای عالی به صورت جدی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری “ پیام خاوران “حمید ملا نوری شمسی شامگاه دوشنبه با بیان این مطلب در جلسه شورای عالی جمعیت هلال احمر کشور که به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد اظهار داشت: اجرای طرح ها و پروژه های شرکت های سرمایه گذاری هلال به جهت تولید ثروت و سرمایه برای هزینه در راستای اهداف هلال احمر،  اقدام خوبی است.

عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر کشور به وضعیت موقوفات هلال احمر نیز اشاره کرد و اظهار داشت: موقوفات هلال هم از ظرفیت های مناسب برای تولید درآمد هستند که باید مورد توجه قرار گیرند.

استاندار خراسان جنوبی با تأکید بر وضعیت فعالیت موقوفات و شرکت های سرمایه گذاری هلال متذکر شد: طی چند سال گذشته، ریالی از درآمدهای این دو حوزه، عاید هلال احمر نشده که این موضوع باید در شورای عالی به صورت جدی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر کشور تأکید کرد: فعالیت این حوزه ها نباید به آبرو و اعتبار هلال احمر خدشه ای وارد کند.

وی با بیان این که در پروژه های عمرانی نیز باید صرفه و صلاح هلال احمر لحاظ گردد، گفت: برای اجرای پروژه ها، بازه زمانی تعریف شود و برنامه ریزی و هماهنگی های لازم با سایر دستگاههای مرتبط انجام شود  تا کارهای عملیاتی با شتاب پیش برود و معطل نماند.

استاندار خراسان جنوبی به پروژه های مشارکتی هلال در سطح کشور نیز اشاره کرد و اظهار داشت: در این پروژه ها، سهم بیشتر باید برای هلال احمر در نظر گرفته شود.

ملا نوری شمسی خاطر نشان کرد: با عنایت به این که عموم مردم از منافع هلال احمر بهره مند می شوند لذا هر چه درآمد های این مجموعه از پروژه ها بیشتر باشد، سطح خدمات دهی نیز ارتقاء خواهد یافت.

بیشتر بخوانید   پیام استاندار خراسان جنوبی به مناسبت هفته دولت

عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر کشور تأکید کرد: هنر ما در شورای عالی این است که به سودآوری پروژه ها  فکر کرده و برای تحقق آن، برنامه ریزی کنیم.

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها