محسن احتشام بنیانگذار تروند زعفران قاین کارآفرین برتر ملی شد+ تصاویر

بنیانگذار و مدیرعامل تروند زعفران قائن به عنوان کارآفرین برتر ملی در سال ۹۸ انتخاب و لوح و تندیس این افتخار ماندگار در مراسمی با حضور اسحاق جهانگیری،معاون اول رئیس جمهور به مهندس محسن احتشام اعطا شد.

به گزارش ” پیام خاوران ” سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر همزمان با روز اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی و با هدف شناسایی کارآفرینان در سراسر کشور و انتخاب برترین کارآفرینان و معرفی آنان به عنوان الگوهای برتر به آحاد جامعه خصوصا جوانان توسط وزارت کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

در این مراسم از مهندس محسن احتشام بنیانگذار و مدیرعامل گروه تولیدی و کشاورزی تروند زعفران قائن در راستای نو‌آوری  وتحول گرآیی و کارآفرینی در دو محصول استراتژیک زعفران و زرشک به عنوان کارآفرین برتر ملی تجلیل وتقدیر شد.

 

بیشتر بخوانید:

کیفیت زعفران تروند از شهرت جهانی برخوردار است

انتخاب تروند زعفران به عنوان صادرکننده نمونه زعفران در سطح ملی

 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی که در ویدئو کنفرانس برگزیدگان سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملی حضور داشت گفت:محسن احتشام از شرکت تروند زعفران قاین از استان خراسان جنوبی به عنوان کارآفرین برتر کشور معرفی شد.

غلامرضا اشرفی با تبریک این افتخار بزرگ به جامعه کارآفرینان استان اظهارکرد: برگزیدگان سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملی ۲۹ بهمن ماه جاری با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال معرفی شدند.

 

 

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   برداشت طلای سرخ درخراسان جنوبی آغازشد/فعالیت 38هزار بهره‌بردار زعفران در استان

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها