پاسخ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به شبکه منوتو/ از سخنگوی استعمار چه انتظار است

آیت‌الله عبادی به مطلبی که اخیراً از سخنان وی با عنوان «بلوک شرق که از بین رفت و بلوک غرب در حال جان کندن است» در صفحه اینستاگرام شبکه انگلیسی «منوتو» انتشار یافته است، پاسخ داد.

به گزارش “پیام خاوران“، متن یادداشت آیت الله «سید علیرضا عبادی» در پاسخ به نظرات مطرح شده در مطلبی که اخیراً از سخنان ایشان با عنوان «بلوک شرق که از بین رفت و بلوک غرب در حال جان کندن است» در تاریخ ششم اکتبر ۲۰۲۱ در صفحه اینستاگرام شبکه انگلیسی «منوتو» که همچون «بی بی سی» وابسته به استعمار پیر انتشار یافته است، به شرح ذیل است: پاسخ به اصطلاح نظرخواهی رسانه دروغ ساز و دروغگوی انگلیسی منوتو (بی بی سی) ابلاغ شود.

هر چند قرینه نشان می دهد که پاسخ نظرخواهی(نظرات مطرح شده در مطلب مربوطه) کار یک نفر یا چند نفر معدود به دلیل تکرار مکررات آن و در قالب کلمات بی ارزش؛ من همه‌ی آن نظرات را مطالعه کردم و نه تنها ناراحت نشدم بلکه احساس افتخار وصف ناشدنی به من دست داد که با عینک انگلیسی چهره‌ای کریه و وحشتناک دارم- الحمدلله اما اگر به فرض آن پاسخ ها، واقعاً اظهارات اشخاص متعدد باشد که با آن همه رسوائی بلوک غرب و بیش از همه رسوائی‌های انگلیس روباه مکار در دام آن افتاده‌اند برای نجات آنها دعا می کنم.

موضوع واژه «بلوک» و عنوان «بلوک شرق و بلوک غرب» را هم که آن همه در مفهومش مردد مانده اند یادآور می‌شوم به کتاب لغت «فرهنگ عمید» مراجعه بفرمایند و معنی «بلوک» را که خیلی زیبا بیان کرده و شرح داده ملاحظه فرمایند.

البته اگر مخاطب ارزشمندی بود مطالب مفید زیادی داشتم تقدیم حضور می نمودم اما برای شبکه منوتو (بی بی سی) همین کم هم بسیار زیاد است؛ چون از سخن گوی استعمار چه انتظار.

بیشتر بخوانید   دولت گستره حمایت از صادرکنندگان را بیشتر کند

پایان پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها