ارتقای ۵ پله ای والیبال خراسان جنوبی در رنکینگ کشوری سال ۱۴۰۰

رئیس هیئت والیبال استان خراسان جنوبی گفت: والیبال استان در ارزیابی فدراسيون واليبال جمهوری اسلامی ايران توانست از ردیف ۲۴ به مقام ۱۹ صعود کند.

به گزارش “پیام خاوران“، محمد رمضانی رئیس هیئت والیبال استان خراسان جنوبی با اعلام این خبر اظهار داشت: از زمان انتخاب اینجانب و شروع به کار اعضای جدید هیئت از تیرماه سال گذشته طی ۸ ماه تلاش، والیبال استان توانست ۵ پله بالاتر صعود نموده و از ردیف بیست و چهارم کشوری مقام نوزدهم را کسب کند.

وی در حاشیه مراسم تجلیل از مهسا کدخدا ملی پوش کشورمان که در اداره کل ورزش وجوانان برگزار شد، ضمن تبریک این افتخار آفرینی به جامعه والیبال استان، عملکرد شبانه روزی اعضای هیئت استان‌ را خوب ارزیابی کرد و افزود: امیدواریم با پشتکار این عزیزان و حمایتهای اداره‌ کل ورزش و جوانان استان، در ارزیابی فدراسيون در سال آتي درخشش چشمگیری داشته باشیم.

وی ضمن تاکید بر اهداف پیش رو هیئت والیبال استان در راستای ارتقاء سطح آموزش مربیان و داوران خاطر نشان کرد: در این راستا درسالجاری تا کنون ۳ دوره مربیگری، ۱ دوره داوری و همچنین ۲ دوره بازآموزی داوری و مربیگری برگزار گردیده است.

رئیس هیئت والیبال استان از اعزام ۵ نفر از مربیان استان به دوره بین المللی سطح یک و دو خبر داد و اذعان داشت: در این راستا ۲ نفرمربی نیز جهت دوره مدرسی به دوره مذکور اعزام و موفق به کسب عنوان مدرسی گشته اند.

وی با اشاره به یکی دیگر از اهداف هیئت در زمینه قهرمانی بیان کرد: ۴ تیم در رده های مختلف آقایان و بانوان نیز در تیر و مردادماه سال جاری به مسابقات قهرمانی کشور اعزام که خوشبختانه برای اولین بار در تاریخ والیبال استان تیم نوجوانان دختر توانست به عنوان نایب قهرمان کشور دست یابد.

بیشتر بخوانید   حمایت بی دریغ دستگاه قضادر خراسان جنوبی از جهش تولید

رئیس هیئت والیبال خراسان جنوبی در ادامه از برگزاری مسابقات لیگ والیبال استان از مهرماه سال جاری خبر داد و افزود: برای اولین بار یک تیم از بانوان استان نیز در ماههای آتی به مسابقات لیگ دسته یک کشور اعزام خواهد شد.

رمضانی با اشاره به کسب رتبه دوم هیئت والیبال استان از نظر فعالیت های کمیته خدمات درمانی هیئت پزشکی ورزشی استان تصریح نمود: با عنایت به ظرفیت و پتانسیل بالای ورزشکاران والیبال استان امیدواریم با حمایت های مسئولین استان شاهد موفقیت های چشمگیر در کشور باشیم.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها