معاون وزیر آموزش و پرورش: جبهه آخرالزمان بین جهل و عقل است

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: جبهه اخرالزمان بین جهل و عقل است و در حال حاضر دشمن می‌داند که دیگر زمان توپ و تفنگ نیست و با آن نمی‌تواند برما غلبه کند.

به گزارش “پیام خاوران“، علیرضا عبدی صبح امروز در مراسم بازگشایی مدارس که به صورت نمادین در دبیرستان مصلی نژاد بیرجند با حضور مسئولان برگزار شد، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس  اظهار داشت: دفاع مقدس تمام نشده است بلکه وارد فاز جدید و پیچیده‌تری شده و دفاع همچنان باقی است تنها سنگر تغییر کرده است.

وی با بیان این سوال که “جهان در چه عصری قرار دارد” گفت: عصر حاضر جاهلیت ثانی است  و در حال حاضر دنیا در جاهلیت است اما تفاوت این زمان با آن جاهلیت این است در آن ایام می‌دانستند نمی‌دانند اما این ایام همه فکر می‌کنند می‌دانند اما نمی‌دانند و بسیار سخت‌تر  از دوران جاهلیت قبل است.

معاون وزیر آموزش و پرورش و ریاست  سازمان سواد آموزی کشور گفت: خطرناک‌ترین بستری که دشمن از آن استفاده می‌کند دوران جاهلیت فعلی است و برای آنها ظاهر مهم است و به عقیده آنها نه در ایران و نه در اروپا بلکه در هر مکانی که انسان هست باید جاهل باشد و هرچه آنها فکر می‌کنند باید اعمال شود برهمین اساس بمباران دیتا و اخباری را منتشر می‌کنند تا افکار جوانان ما را به سمت خود بکشند.

عبدی با بیان اینکه  دشمن در این چند وقت اخیر با توجه به اتفاقات جوانان ما را در بمباران داده تا راه را گم کنند گفت: جبهه اخرالزمان بین جهل و عقل است و در حال حاضر دشمن می‌داند که دیگر زمان توپ و تفنگ نیست و با آن نمی‌تواند برما غلبه کند چرا که در برابر ما شکست می‌خورد و تصویری که آمریکا از خود نشان داده آن چیزی نیست که واقعیت دارد سربازان آنها همان‌هایی هستتد که در برابر ما خود را خیس می‌کنند.

بیشتر بخوانید   از غروب خورشید تا ۴ ساعت بعد در مصرف برق صرفه جویی کنید

عبدی با بیان اینکه جنگ آخرالزمان جنگ عقل‌هاست که در نظام تعلیم تربیت باید تکمیل شود گفت: سند تحول نظام تربیت جمهوری اسلامی بسیار مهم است و ما یک گوشه از آن هستیم و همه باید در تحقق آن نقش آفرینی کنیم.

معاون وزیر آموزش وپرورش با اشاره به فتنه‌های اخیر گفت: در این عرصه گردوخاک زیاد است. فتنه که باشد غبار زیاد می‌شود همان گونه که دیدید ناجوانمردانه چه بر سر نیروهای انتظامی آوردند آنهایی که ناموس خود را به آنها می‌سپاریم دارند تصویری می‌سازند کا از آنها بترسیم برای اینکه بدانیم حق با چه کسی است همه دارند حرف می‌زنند. در فتنه برخی‌ها  حرف نامربوط می‌زنند اما وقتی در فتنه  دوست و دشمن را نشناختید نگاه کنید ببینید دشمن کجا را می‌زند بدانید حق همان جاست.

عبدی افزود: شما پرچم دار گام دوم انقلاب هستید بدانید هرچه به ظهور نزدیک‌تر بشویم فتنه‌ها بیشتر می‌شود و هرجا که دشمن زد همان جا حق است.

وی بیان کرد: مردمانی پاک و نجیب در خراسان جنوبی زندگی می‌کنند و به برکت امام رضا نجابت علمی که دارید بسیار مایه مباهات است و ظرفیت‌های بسیار خوبی دارید.

انتهای پیام/۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها