فرمانده انتظامی خراسان جنوبی: ۴۶ درصد از مجرمان بیکار هستند

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه ۴۶ درصد از دستگیر شدگان و مجرمان در استان بیکار بوده‌اند گفت: امروز موضوعات اقتصادی حرف اول را می‌زند و باید همه تلاش کنیم تا دغدغه‌ها و مشکلات اقتصادی مردم کمتر شود.

به گزارش “پیام خاوران“، سردار ناصر فرشید صبح امروز در دیدار مدیران اقتصادی استان، اظهار داشت: با فعالیت ۸ پلیس تخصصی و رده‌های پشتیبانی در حال ارائه خدمت به مردم هستیم و خدا را برای توفیق خدمتگزاری به مردم و جلب اعتماد آنها شاکر هستیم.

وی با بیان اینکه روزانه ۶۶۰ تماس مردمی فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ را عملیاتی می‌کنیم، افزود: این نشان از اعتماد مردم به پلیس است.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز مسائل اقتصادی حرف اول را می‌زند عنوان کرد: باید همه دست به دست هم بدهیم تا دغدغه‌ها و مشکلات اقتصادی مردم کمتر شود.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه از مجموع جرائم  ۴۶ درصد دستگیر شدگان در استان خراسان جنوبی افراد بیکار بوده‌اند، تصریح کرد: ما جان خود را کف دست گرفته‌ایم و برای حفظ آرامش و امنیت مردم کوتاه نخواهیم آمد.

فرشید با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در زمینه نیروی انتظامی اظهار داشت: اگر پلیس تضعیف شود، یعنی مردم در مقابل خلافکاران خلع سلاح شده‌اند.

وی به آمار یک سال گذشته تصادفات استان اشاره کرد و افزود: در یک سال گذشته ۱۳ هزار و ۶۰۰ تصادف خسارتی، فوتی و جرحی در استان رخ داده است.

به گفته وی در این تصادفات ۳۱ نفر در شهرهای استان و ۲۷۱ نفر در جاده‌ها جان خود را از دست داده‌اند.

وحدت لازمه پیشرفت و توسعه است

مدیرکل اقتصاد و دارایی خراسان جنوبی نیز در این دیدار که به مناسبت هفته فراجا برگزار شد، با تبریک هفته فراجا، اظهار داشت: نیروهای انتظامی در همه شئونات زندگی مردم اعم از برقراری امنیت، رشد و توسعه اقتصادی و در رسیدگی به امور جاری مردم اثرگذار هستند.

بیشتر بخوانید   مشکل کمبود داروهای کرونایی در بیرجند برطرف شد

ذاکریان  با بیان اینکه در حوادث اخیر به نیروهای انتظامی ظلم شد، گفت: جان برکفان همیشه در صحنه نیروی انتظامی، مظلومان امنیت و آرامش جامعه هستند که قدردان زحمات آنها هستیم.

وی عنوان کرد: بدون امنیت، زندگی و آرامش مردم به مخاطره می‌افتد از این رو تقویت و حمایت  از کارکنان خدوم انتظامی موجب ارتقای امنیت و آرامش است.

مدیرکل اقتصاد و دارایی خراسان جنوبی همچنین با تبریک هفته وحدت عنوان کرد: حفظ وحدت، نیاز اساسی کشور در برهه حساس کنونی است.

وی با تاکید بر اینکه وحدت لازمه پیشرفت و توسعه است، گفت: جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی بدون حفظ آرامش، امنیت و وحدت در کشور محقق نمی‌شود.

انتهای پیام/۱۰۴

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها