بهره‌مندی ۱۰۰ درصدی جمعیت شهری و روستایی شهرستان سربیشه از نعمت گاز طبیعی

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از بهره‌مندی ۱۰۰ درصدی جمعیت شهری و روستایی شهرستان سربیشه از نعمت گاز طبیعی خبر داد.

به گزارش “پیام خاوران” رئیس هیئت مدیره شرکت گاز استان خراسان جنوبی به همراه مدیرعامل و هیئت همراه از اداره گاز شهرستان سربیشه بازدید کرد.

رحمان محمودی در این بازدید با اشاره به پروژه‌های گازرسانی به شهرستان سربیشه در دولت سیزدهم گفت: در دولت مردمی سیزدهم ۴۷ روستا، ۲۰ واحد صنعتی، ۵۳ واحد طرح جهش مسکن و ۶۹۸ واحد مسکن محرومین به شبکه گاز متصل شده‌اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با اشاره به بهره‌مندی ۱۰۰ درصدی جمعیت شهری و روستایی شهرستان سربیشه از نعمت گاز طبیعی گفت: در سال گذشته ۱۴۲ درصد اهداف پیش‌بینی شده شرکت گاز در شهرستان سربیشه محقق شده است.

در ادامه جواد ثامنی رئیس هیئت مدیره شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: شرکت گاز در کنار وظیفه خدمت‌رسانی به مردم در اجرای مصوبات برای کارمندان نیز بسیار خوب عمل کرده است و سرعت تبدیل وضعیت ایثارگری در این شرکت مطلوب بوده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت گاز استان خراسان جنوبی در ادامه افزود: تاکنون ۵۲ نفر از کارکنان ایثارگری در شرکت گاز خراسان جنوبی به صورت قطعی تبدیل وضعیت شده‌اند و پرونده ۲۸ نفر دیگر نیز برای صدور در دست بررسی است.

گفتنی است گازرسانی به شهرستان سربیشه در سال ۱۳۹۳ آغاز شده و در حال حاضر تمامی شهر‌ها و ۲۶۰ روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   فراخوان ارسال مقاله به شانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها