توقیف سواری سمند با ۶۳۳ کیلو حشیش در خراسان جنوبی

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از کشف ۶۳۳  کیلوگرم حشیش در بازرسی از یک سواری سمند  در  محورهای مواصلاتی استان  خبر داد و گفت: در این رابطه یک خودرو توقیف و یک متهم دستگیر شده است.  

به گزارش “پیام خاوران” سردار حسن شجاعی‌نسب صبح امروز با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر خراسان جنوبی اطلاعاتی مبنی بر حمل مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محور سربیشه به بیرجند دریافت کردند که تیم‌های عملیاتی مبارزه با موادمخدر برای بررسی موضوع اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: ماموران هنگام کنترل محورهای مواصلاتی استان به یک خودروی سواری سمند که با سرعت در حال حرکت بود مشکوک و با علائم هشدار دهنده به راننده خودرو دستور ایست داده که راننده با مشاهده مأموران با استفاده از سیستم دودزا بر سرعت خودرو افزود و متواری شد.

وی افزود: مأموران خودروی حامل مواد مخدر را تعقیب و با اقدامات پلیسی آن را متوقف کردند که در بازرسی از خودرو  ۶۳۳ کیلوگرم حشیش کشف شد.

شجاع‌نسب تصریح کرد: مأموران در این رابطه یک خودرو توقیف و یک متهم دستگیر کردند که متهم دستگیر شده به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر با قاطعیت ادامه دارد و به هیچ عنوان اجازه جولان به سوداگران مرگ را نخواهیم داد و از مردم می‌خواهیم در این امر خطیر همچون گذشته ما را یاری کنند.

وی همچنین از کشف ۶ کیلو و ۵۷۴ گرم زعفران تقلبی در شهرستان بیرجند خبر داد و اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۱ توحید اخباری مبنی بر فعالیت فردی در زمینه بسته بندی زعفران تقلبی در یک منزل مسکونی در سطح  شهرستان بیرجند دریافت کردند که ماموران پس از بررسی و  انجام تحقیقات میدانی، محل مورد نظر را شناسایی کردند که با هماهنگی مقام  قضائی در بازرسی از منزل مسکونی۶ کیلو و ۵۷۴گرم زعفران تقلبی کشف شد.

بیشتر بخوانید   موزه تاریخ سیاسی خراسان جنوبی راه اندازی شود

شجاعی‌نسب تصریح کرد: مأموران در این رابطه یک متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: پلیس قاطعانه و به صورت شبانه روزی برای مقابله و برخورد با مجرمان تلاش می‌کند تا نظم، امنیت و آرامش مردم را تامین کند.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها