سرما در خراسان جنوبی مصرف گاز طبيعي را افزایش داد

مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از ثبت مصرف ۴٫۲ ميليون متر مکعبی گاز در ۲۴ ساعت گذشته در استان خراسان جنوبی خبر داد .

به گزارش “پیام خاوران”  سید محمود هاشمی ظهر امروز در بازدید از مرکز امداد گاز در بیرجند بر ضرورت صرفه جویی در مصرف این نعمت خدادادی تاکید کرد و اظهار داشت : با توجه به ریزش نعمت الهی و کاهش چشمگیر دما طی روزهای اخیر و افزایش مصرف گاز ، از مشترکین هم استانی انتظار می رود جهت پایداری شبکه های گازرسانی در مصرف گاز طبیعی صرفه جویی نمایند.

 

وی با بیان اینکه صرفه جویی و درست مصرف کردن به معنای عدم مصرف نیست تصریح کرد :مشترکان عزیز می توانند با رعایت برخی موارد ساده میزان مصرف گاز خود را تا حد زیادی کاهش دهند.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه استمرار و تداوم گازرسانی برای مشترکین و به ویژه مشترکین خانگی به صرفه جویی و میزان مصرف کلیه مشترکین وابسته است بیان کرد: مصرف بهینه از این نعمت خدادادی، پایداری شبکه های گازرسانی، برخورداری هم استانی های گرامی از گاز طبیعی در ایام سرد سال و عدم قطع گاز در زمان حداکثر مصرف را به دنبال دارد .

 

هاشمی با اشاره به بهره مندی تعداد زیادی از مشترکین خانگی ، تجاری ، صنعتی و تولیدی این استان از گاز طبیعی در سال جاری اظهار داشت : شرکت گاز استان خراسان جنوبی آماده خدمات دهی به مشترکين در شهرها و روستاهای گازدار استان است .

 

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت همچنین با توجه به استفاده بيشتر از وسايل گرمايشي و مصرف بیشر گاز و متعاقبا احتمال نشت گاز مونوكسيد كربن و بروز حادثه در اين ايام ، انتظار دارد هم استاني هاي عزيز ضمن رعايت نكات ايمني در استفاده از وسايل گرمايشي دقت لازم را معمول و از وسايل ، تجهیزات و اتصالات استاندارد استفاده نمايند .

 

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها