تخفیف عوارض ساختمانی در بیرجند

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری بیرجندگفت : با پرداخت به موقع عوارض، شهرداری را در ارائه خدمات هرچه بهتر در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری یاری می‌کند.

به گزارش“پیام خاوران “  بهدانی اظهار داشت : به پیشنهاد شهرداری و تصویب شورای اسلامی شهر بیرجند، مودیانی که عوارض ساختمانی خود را در بازه زمانی ۲۰ دی ماه تا ۳۰ دی ماه ۹۹ به صورت نقدی پرداخت کنند مشمول ۲۵ درصد تخفیف و چنانچه در بازه زمانی ۱ اسفند تا ۱۲ اسفند ۹۹ برای پرداخت عوارض خود به صورت نقدی اقدام کنند نیز مشمول ۲۲ درصد تخفیف خواهند شد.

وی افزود: این اقدام به منظور رونق صنعت ساختمان و بستر سازی جهت ایجاد اشتغال و کمک به توسعه شهری انجام می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری بیرجند گفت: راهکار بازگشت بازار ساختمان به مسیر رونق و پویایی، اجرای سیاست‌های حمایتی و تشویقی است.

بهدانی افزود: با اعمال سیاست‌هایی که شهرداری در راستای تحرک بخشی به حوزه ساختمان انجام می‌دهد بخش چشمگیری از نقدینگی شهروندان به سمت بازار مسکن هدایت و با افزایش حجم معاملات و سطح تقاضا به مرور زمان رونق به صنعت ساختمان باز می‌گردد.

 

جدیدترین خبرهای استان وکشور  را در کانال تلگرامی ” پیام خاوران ” بخوانید. (کلیک کنید)

 

وی  از شهروندان درخواست کرد با پرداخت به موقع عوارض، شهرداری را در ارائه خدمات هرچه بهتر در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری از جمله آسفالت معابر، جمع آوری پسماند، نگهداری و توسعه فضای سبز و اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی یاری کنند.

منبع:باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/۱۰۱

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   مسئله اقتصاد خون در جامعه است/پرسنل کویرتایر افسران جبهه اقتصادی در مقابل دشمن

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها