مدیرکل دفتر استاندار خراسان جنوبی عنوان کرد:پاسخ مثبت ادارات به دستور استاندار برای درج عملکرد سالانه

مدیرکل دفتر استاندار خراسان جنوبی از پاسخ مثبت و همراهی ادارات و دستگاه های اجرایی به دستور استاندار برای درج عملکرد سالانه در مطبوعات خبر داد.

به گزارش” پیام خاوران ”  به نقل از روابط عمومی استاندار خراسان جنوبی؛ احمد محبی با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: بعد از جریان بازدید استاندار از دفتر روزنامه امروز خراسان جنوبی، دستورات ویژه ای برای حمایت از رسانه ها صادر شد.

وی ادامه داد: این دستور ویژه در شورای برنامه ریزی استان نیز مورد تأکید قرار گرفت.

مدیرکل دفتر استاندار گفت: طی این دستور ویژه، مدیران کلیه دستگاه های اجرایی ، ادارات و سازمان ها مکلف شدند عملکرد یک ساله خود را از طریق مطبوعات استان منتشر کنند.

محبی تأکید کرد: این تکلیف در راستای کمک مالی به رسانه ها، شفاف سازی خدمات دولت و آگاه سازی مردم درخصوص اقدامات دستگاه ها طی یک سال گذشته اعمال شد.

وی ادامه داد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات مکلف شدند جدول زمان بندی درج گزارش عملکرد دستگاه ها را به چهار روزنامه استان ارائه کنند.

به گفته وی؛ بنا به گزارش مکتوب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، این تقسیم بندی به درستی صورت گرفته و با برقراری تعامل بین روزنامه ها و ادارات، گزارش ها به طور مرتب منتشر می شود.

مدیرکل دفتر استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: الزام ادارات و نهادها به پذیرش اشتراک سالانه از نشریات محلی (حداقل ۱۰ نشریه استانی) نیز از دیگر مصوبات شورای اداری بود که بر اساس آمار ارائه شده از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، محقق شده است.

محبی ادامه داد: تکلیف مدیران دستگاه ها مبنی بر پاسخگویی به مطالبات مردم که در رسانه های استان منتشر می شود نیز از دیگر دستورات استاندار و در راستای رفع مشکلات مردم است.

بیشتر بخوانید   شرایط برای اخذ پروانه ساخت در پروژه انتقال صنوف آلاینده بیرجند تسهیل شود
دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها