استاندار خراسان جنوبی:مدیران باید در مقابل مطالبه گری رسانه ها پاسخگو باشند/ رسانه ها مدیران را به تحرک وادارند

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه باید همه مدیران به رسانه ها پاسخگو باشند گفت:رسانه ها باید به سراغ مدیران بروند و انها را بهتحرک وادارند و از آن طرف هم مدیران باید در مقابل مطالبه گری رسانه ها پاسخگو باشند

به گزارش ” پیام خاوران “ ، جواد قناعت پس از بازدید از قسمتهای مختلف شبکه خاوران با حضور در شورای مدیران صدا و سیمای خراسان جنوبی با قدردانی از تلاشها و روند رو به پیشرفت صدا و سیمای خراسان جنوبی اظهار داشت:در برخی استانها میل به شبکه های استانی کم است،اما در خراسان جنوبی مردم علاقمند به شبکه استانی هستند که این موضوع سرمایه عظیمی برای شبکه خاوران است و وظیفه صدا و سیمای استان را سنگین تر می کند.

وی با اشاره به اینکه شبکه های استانی باید در ترویج فرهنگ و اصالت مردم نقش آفرینی کند گفت:خراسان جنوبی با فرهنگ بالا و مفاخر بسیار باید بیش از پیش در سطح ملی هم معرفی شود.

وی با اشاره به اینکه باید در کنار ظرفیتهای استان مشکلات و موانع پیش روی استان هم در سطح ملی نشان داده شود تا صاحبان خرد و اندیشه راهکارهای لازم را ارائه دهند گفت:در سالهای اخیر خراسان جنوبی در جذب سرمایه گذار موفق عمل نکرده که صدا و سیما می تواند در ریل گذاری برای جذب سرمایه گذار از خارج استان نقش حیاتی ایفا کند.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه باید همه مدیران به رسانه ها و بویژه خبرنگاران صدا و سیما پاسخگو باشند گفت:رسانه ها باید به سراغ مدیران بروند و انها را یتحرک وارداند و از آن طرف هم مدیران باید در مقابل مطالبه گری رسانه ها پاسخگو باشند

قناعت با اشاره به فعالیت صدها رسانه معاند در دنیا با دلارهای استکبار جهانی برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران  بیان کرد:جنگ رسانه ای از جنگ سخت بسیار حساستر است و در این جنگ صدا و سیما در خط مقدم قرار دارد  و وظیفه ای  بسیار حساس و تاثیر گذار دارد.

بیشتر بخوانید   مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی معرفی شد

وی همچنین با اشاره به اینکه میانگین پوشش دیجیتال استان بالاتر از میانگین کشوری است افزود:وظیفه داریم برای بهره مندی همه مردم استان از شبکه های دیجیتال به صدا و سیما کمک کنیم.

مدیر کل صدا و سیمای استان هم با اشاره به اینکه  خراسان جنوبی در سال ۹۶،پایین ترین سطح پوشش دیجیتال کشور را داشت گفت:در این سالها با تلاش معاونت فنی صدا و سیمای استان،پوشش دیجیتال به بالاتر از میانگین کشوری رسیده به طوری که هم اکنون این آمار ۶۸/۹۷ است.

آینه دار با اشاره به اینکه مطالبه گری و انعکاس و پیگیری مشکلات مردم از اولویت های صدا و سیمای استان است گفت:مشکلات زرشک کاران،صنوف آلاینده ، بازگشایی بازارچه های مرزی و رفع مشکلات برق رسانی به معادن نمونه ای از این مطالبه گری هاست که در ماههای اخیر پیگیر آن بوده ایم.

وی با اشاره به اینکه صدا و سیمای خراسان جنوبی،دیگر مرکزی حاشیه ای نیست و با مراکز بزرگ استانی رقابت می کند گفت:قرار گرفتن معاونت های صدا و سیمای استان در جمع استانهای برتر و همچنین افتخار آفرینی در جشنواره های مختلف دلیلی بر این مدعاست.

 

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها