مقدمات احداث سوغات سرای شهرداری فردوس فراهم شد

شهردار فردوس گفت: در جلسه کمیته فنی شورای ترافیک که در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد، طرح ترافیکی پروژه احداث سوغات سرای شهرداری فردوس به تایید و تصویب رسید.

به گزارش “پیام خاوران“، حسین اکبری در این جلسه اظهار داشت: موضوع بررسی طرح ترافیکی اتصال کنارگذر بلوار امام رضا(ع) به پارکینگ متصل به شمال ترمینال مسافربری جهت احداث مجموعه تجاری سوغات سرای شهرداری فردوس ، مطرح و پس از بحث و بررسی جوانب و مزایای طرح توسط اعضای کمیته فنی به تصویب رسید.

شهردار فردوس گفت: یکی از برنامه های اصلی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوس، بهره وری مناسب از ظرفیتها و ایجاد ارزش افزوده برای املاک شهرداری و فراهم کردن بستر مناسب برای اشتغال جوانان و رونق بازار شهرستان از طریق احداث واحدهای تجاری جدید با مشارکت بخش خصوصی است که پروژه احداث سوغات سرای شهرداری در حاشیه ترمینال مسافربری، از جمله این پروژه‌ها است.

اکبری گفت: طرح اولیه این پروژه آماده شده و جانمایی آن نیز انجام شده ولی قبل از هر تصمیمی برای شروع، باید طرح ترافیکی آن در کمیته فنی و شورای ترافیک شهرستان به تصویب برسد تا مقدمات اجرای طرح فراهم شود که خوشبختانه با نظر مساعد اعضای کمیته فنی، طرح ترافیکی مذکور به تصویب رسید و جهت تایید نهایی به شورای ترافیک شهرستان ارسال شد.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   فرماندار بیرجند: ماهیت مصوبه انتخاب شهردار بیرجند مورد تایید فرمانداری نیست

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها