جهادگران شخصیت جهادی مقام معظم رهبری را شناخته و تبیین کنند 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان فردوس گفت: جهادگران وظیفه دارند شخصیت جهادی رهبری را شناخته و برای مردم معرفی و تبیین کنند.

به گزارش “پیام خاوران“، سرهنگ محمد فاطمی نسب در همایش تجلیل از جهادگران شهرستان فردوس افزود: گاهی کوتاهی ها از سمت ما موجب می شود تا نسل امروز و مردم، دروغ پردازی های دشمن در خصوص رهبری را باور کنند.

وی با بیان اینکه امروز یکی از تهمت های که اغتشاشگران به رهبری خطاب میکنند عنوان دیکتاتور است، تصریح کرد: مردم ما باید بدانند رهبری که حتی یک عکس روی جلد اسکناس ها ندارد، در مقایسه با شاهان دروغگوی زمان بزرگترین اتهامی است که به رهبری نظام وارد می‌کنند.

سرهنگ فاطمی نسب افزود: در زلزله فردوس مقام معظم رهبری ۲۹ سال سن داشته و هیچ مسولیتی نداشتند در شهرستان ما حضور پیدا کرده و برای کمک رسانی به مردم زلزله فردوس شتافتند.
وی تاکید کرد: امروز باید از جایگاه ولایت  که مورد تعرض دشمنان قرار گرفته دفاع کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان فردوس گفت: تا کنون ۱۳۰ گروه جهادی شهرستان فردوس به ثبت رسیده است و باید با افزایش گروه ها و بهره گرفتن از تجربه گروه های جهادی موفق، قرارگاه جهادی در شهرستان داشته باشیم.

بسیج می تواند گره گشای همه مسائل کشور باشد

فرماندار شهرستان فردوس نیز در این همایش ،گفت: بسیج میتواند گره گشای همه مسائل کشور باشد و نگاه بسیجی این کره گشایی را میتواند سرعت بخشد.

مهدی روشن گفت: مسأله ای که امروز به آن نیاز داریم و باید به آن توجه کنیم  روحیه بسیجی و‌جهادی است.

وی گفت: بسیج به عنوان یک نوع آوری و ایده توسط امام راحل، برای مشارکت مردم در عرصه های مختلف کارهای بزرگ و اثر بخش بود.

بیشتر بخوانید   462 فقره پروانه کسب در شهرستان فردوس صادر شد

فرماندار شهرستان فردوس افزود: اگر بخواهیم مشکلات موجود در مسیر پیشرفت و توسعه کشور، استان و شهرستان باید روحیه بسیجی در همه عرصه ها حاکم باشد.

روشن با تاکید بر اینکه بزرگترین شاخصه بسیج کار جهادی است، افزود: کار جهادی شاخصه ای برای ارزیابی و معیار افرادی است که در بسیج کار می‌کنند.

وی گفت: هرجا کار جهادی و انقلابی انجام دادیم پیشرفت کردیم و هرجا غفلت کردیم عقب ماندیم.

فرماندار شهرستان فردوس تاکید کرد: همه افراد جامعه می‌توانند با این شاخصه به پیشرفت و توسعه کشور کمک کنند .

روشن اظهار کرد: اجلاسیه ملی جهادگران برای اولین بار یک رویداد ملی در تاریخ شهرستان فردوس با نگاه بسیجی و جهادی بود که برگزار شد.

وی گفت: این رویداد بزرگ ، بی سابقه و‌کم نظیر در شهرستان فردوس علیرغم وجود دغدغه ها و مشکلات موجود، برگزار شد و افرادی که گفته بودند برگزاری اجلاسیه در توان ما نیست، بعد از این اجلاسیه اذعان کردند که کار بزرگ و دقیقی در فردوس انجام شده است.

فرماندار شهرستان فردوس بیان داشت: اگر نگاه جهادی داشته باشیم با گذشت ۵۴ سال از  زلزله تلخ اما مبارک به لحاظ اتصال به ولایت و رهبری،  این اجلاسیه نام ولایت را در اوج برده و مبدا فعالیت های جهادی کشور به نام فردوس به ثبت رسید.

روشن با بیان اینکه حضور دو ماهه حضرت آقا در فردوس و برگزاری اجلاسیه برای ثبت تاریخی روز ملی جهادگر در کشور کمک کرد،  افزود: برخی شبهه ایجاد کردند که این اجلاسیه چه دستاوردی برای شهرستان داشته، باید گفت ثبت معنوی یک سند به نام شهرستان فردوس و ثبت ملی روز ملی جهادگر در کشور مطرح و در حال پیگیری است.

بیشتر بخوانید   زمینه آزادی 10 زندانی جرائم غیر عمد در خراسان جنوبی فراهم شد

وی بیان داشت:  تشکیل قرارگاه جهادی که امروز در شهرستان مطرح می شود، نتیجه یک کار بزرگ جهادی بوده و از برکات این اجلاسیه است.

فرماندار شهرستان فردوس در پایان به فعالیت های صورت گرفته در ایام اجلاسیه و نیز تقدیر از کمیته های ۱۳ گانه این اجلاسیه پرداخت.

انتهای پیام/ ۱۰۱

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها