نیروی انتظامی در تامین امنیت پایدار خراسان جنوبی نقش مهمی ایفا می‌کند

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: نیروی انتظامی امروز در بحث تأمین امنیت و ارتقای احساس امنیت در بین مردم بهترین و بیشترین نقش را ایفا می‌کند.

به گزارش “پیام خاوران“، سردار ناصر فرشید در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به مناسبت هفته ناجا اظهار کرد: در بحث امنیت همگان مکلف به حفظ آن هستند و نیروی انتظامی امروز در بحث تأمین امنیت و ارتقای احساس امنیت در بین مردم می تواند بهترین و بیشترین نقش را ایفا کند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه با استقرار تجهیزات، تلاش و نظارت نیروهای مرزبانی ناجا امروز امنیت در نقاط مرزی استان برقرار است، گفت: خوشحالیم که از نقطه‌های صفر مرز توسط رزمندگان و ایثارگران مرزبانی تا عمق کشور درون شهرها و روستاها توسط رده‌های انتظامی، امنیت را تامین کرده و در کنار مردم و برای مردم خدمتگزار هستیم.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی در کنار ماموریت‌های تعریف شده این افتخار را دارد که می‌تواند در ماموریت‌های پیش‌بینی نشده از جمله مقابله با ویروس منحوس کرونا در کشور و استان در کنار سایر رده‌های مقابله‌کننده به خوبی اجرای ماموریت داشته باشد.

فرشید با بیان اینکه نیروی های انتظامی استان به خوبی بحث امنیت برگزاری انتخابات و برنامه های ماه محرم و صفر را تأمین کردند، افزود: نیروهای انتظامی خراسان جنوبی در بحث وقوع سرقت ها، دستگیری سارقان و قاچاقچیان، کشفیات مواد مخدر، مفاسد اخلاقی، کلاهبرداری و رصد فضای سایبری به صورت شبانه روزی و با روحیه جهادی و ایثارگرانه انجام وظیفه می کنند.

وی بیان کرد: امروز با افتخار اعلام می کنیم نیروی انتظامی در خراسان جنوبی توانسته برای مردم مومن، ولایتمدار و همراه استان خدمتگزار خوبی باشیم و با تمام توان برای تأمین امنیت مردم تلاش می‌کنیم.

بیشتر بخوانید   انبار دارویی بیمارستان شهید دکتر رحیمی بیرجند به بهره برداری رسید

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مایه افتخار است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی نیز در این دیدار اظهار کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مایه افتخار است؛ نیروهای انتظامی در سطح دنیا هستند و از جهت شیوه کار، امور فنی، تکنیک و تاکتیک به هم سابهت دارند اما از جهت اهداف و مقاصد ۱۸۰ درجه با هم تفاوت دارند.

آیت الله عبادی گفت: در كشورهای مختلف نيروهای مسلح و ارتش‌ها برای حفظ منافع سوء عده ای انسانخوار که برای رسیدن به آرمان شکم و شهوتشان هر جنایتی را انجام می‌دهند و از کثیف‌ترین انسان‌ها مأموریت انجام می دهند اما نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با خدا معامله کرده و این مایه فخر است.

وی ادامه داد: نیروهای مسلح کشورهای مختلف برای سركوب ملت های خود مأموریت دارند اما نیروهای مسلح و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به تعبیر حضرت علی علیه اسلام مصداق «فالجنود باذن الله حصون الرّعیّة» و دژ مستحکم مردم هستند.

امام جمعه بیرجند با اشاره به جایگاه انسان کامل در نزد خداوند، تصریح کرد: خداوند بندگانش را دوست دارد و از کفر کافر، فسق فاجر و ظلم ظالم را دشمن دارد و مخالف آن است نه از خود انسان.

وی  با بیان اینکه متاسفانه بشر در ظلم و جهل تاریخ را سیاه کرده است و زمان معاصر ما به دلیل اینکه دوره آخرالزمان است از هر زمانی خطرناکتر است چون مستکبران برای سلطه بر جهان لحظه به لحظه نفوذ، خونریزی و جنایت انجام می دهد، گفت: ما به سوی آرمان الهی حرکت می کنیم که انسان روی ایمان خود بایستد و خودش را نگه دارد و به جای تعدی به حقوق دیگران ترجیح می دهد ایثار و خدمت به دیگران کند.

بیشتر بخوانید   برگزاری آزمون‌ استخدامی توسط جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی

عبادی با اشاره به اینکه در صحنه جهان امروز دشمن در هر قالبی شیطنت می کند تا اختلاف و خونریزی ایجاد کند، افزود: امروز شیطان بزرگ غرب به سرکردگی امریکا است و هر جا در دنیا مفاسدی است از  ناحیه اینها است و کسانی که یاریشان می کنند بدتر از آنها هستند.

وی ادامه داد: مستکبران به هر کشور و ملتی که بتوانند تسلط پیدا می کنند و برای آنها فرق نمی کند که ویتنام، سوریه، میانمار، نیجریه، یمن و … باشد و اینجاست که مانند حیوانات درنده از ظلم و جنایت لذت می برند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه کار نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران دفاع از نوع انسان است و کارش آدم‌کشی نیست بلکه جلوگیری از آدم‌کشی است، گفت: مستکبران هر جایی آدم قالتاق و زورگویی است بر علیه جان مردم به کار می‌گیرد اما لشکری که دنبال منویات پیامبران و پیشوایان دین می‌رود برای تأمین صلح و امنیت پایدار تلاش می کند همانی که لقب شما است «پلیس هوشمند، امنیت پایدار».

وی با اشاره به اینکه دست نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران را می بوسیم که امنیت کشور را حفظ می کنند، افزود: مستکبران با ظلم و جنایت های فراوان هنوز ادعای حقوق بشر دارند و اکنون هم که داعش هنوز از سر مردم افغانستان دست برنداشتند و اخیر ۲ انفجار ایادی امریکا انجام دادند.

امام جمعه بیرجند با اشاره به شکست طرح و برنامه های دشمن در مقابل قدرت ایران اسلامی، بیان کرد: غرب هیچ چیز نمی‌فهمد فقط معنای واژه قدرت و مقاومت را به خوبی می‌فهمد که ای کاش برخی از مسئولان تحمیل شده بر مردم ما هم این را می‌فهمیدند. این مذاکرات و امثال آن همه بهانه است که ما را ضعیف کنند.

بیشتر بخوانید   نابودی رژیم صهیونیستی با انسجام و وحدت اندیشه رقم می خورد

منبع: شبستان

پایان پیام/۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها