قدردانی نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی+ سند

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف درنامه ای به مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی از توسعه زیر ساخت های وافزایش پوشش شبکه ملی اطلاعات واینترنت درشهرستانهای حوزه انتخابیه قدردانی کرد.

به گزارش ” پیام خاوران ”  در نامه حسین خسروی اسفزار خطاب به مصطفی بهی آمده است: درعصرکنونی ارتباطات، توسعه زیر ساخت ها و افزایش پوشش شبکه ملی اطلاعات واینترنت برای رفع دغدغه هم استانی ها وخصوصا مردم شریف شهرستانهای بیرجند،درمیان وخوسف از لوازم ضروری و قدم گذاشتن در این عصر است.بنابراین از اقدامات شایسته جناب عالی وهمکاران شریف شما در این زمینه تقدیر وتشکر می نمایم.

مدیرکل ارتباطات فناوری اطلاعات خراسان جنوبی نیز باقدردانی ازحسن نظرنماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان وخوسف تاکید کرد: تلاش مجموعه این اداره کل،توسعه، گسترش وافزایش بسترهای ارتباطاتی وپوشش حداکثری در سطح استان است.

بهی تصریح کرد: از اواسط سال ۹۹ تاکنون با پیگیری های استاندارخراسان جنوبی و نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ،تلاش همکاران در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات،همکاری مخابرات منطقه و اپراتورهای همراه(همراه اول ،ایرانسل و های وب ) در سه شهرستان بیرجند خوسف و درمیان علاوه بر اجرای ۷سایت جدید برای توسعه پوشش همراه در روستاهای این شهرستانها بااجرا و یا ارتقای ۲۱سایت از محل منابع توسعه ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بیش از۴۵ روستای این شهرستانها نیز به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پرسرعت همراه متصل شده است.

وی همچنین تصریح کرد: باپیگیری های انجام شده از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ۱۲۸کیلومتر فیبرنوری نیز درسایتها و مراکز مخابراتی ۸۰روستای این شهرستانها از ارتباطات بر بستر فیبر نوری بهره مند شدند. وی همچنین از اتصال ۴۷۰مدرسه شهری و روستایی این شهرستانها به شبکه ملی اطلاعات از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد.

بیشتر بخوانید   تسهیلات ۷ میلیون تومانی برای بازنشستگان تامین اجتماعی

 

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها