طرح پایش مصرف گاز در استان خراسان جنوبی آغاز شد

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: با هدف مدیریت انرژی و صرفه‌جویی، طرح پایش مصرف گاز در استان آغاز شده است.

به گزارش “پیام خاوران” رحمان محمودی صبح امروز در حاشیه اجرای این طرح اظهار داشت: براساس بخشنامه صرفه‌جویی مصرف بهینه و ایمن از سوی معان اول رئیس جمهور و ابلاغ به تمام ادارات و نهادهای دولتی در جهت رعايت حداکثر صرفه جويی، شرکت گاز خراسان جنوبی اقدام به پايش مصرف گاز در ادارات و ارگانهای دولتی کرده است.

وی با اشاره ۱۰۹ پایش انجام شده از ابتدای آذر ماه در استان افزود: مطابق بخشنامه صرفه جویی، ادارات و ارگان‌های دولتی باید در وقت اداری نسبت به رعایت دمای رفاه (۱۸ تا ۲۱ درجه سانتی گراد) اقدام کنند و در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل، سامانه‌های گرمایشی را خاموش کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: در راستای انجام این مأموریت، بازرسان شرکت گاز استان با مراجعه منظم و روزانه به ادارات، سازمان ها و نهادهای دولتی نسبت به پایش و کنترل دمای مصرف گاز طبیعی در ادارات (۱۸ تا ۲۱ درجه سانتیگراد) اقدام و در صورت عدم رعایت، پس از اخطار کتبی و بازرسی مجدد نسبت به قطع گاز اداراتی كه از مفاد بخشنامه پيروی نمی‌كنند، اقدام می‌شود.

محمودی با اعلام اینکه در ایام سرد تامین گاز پایدار برای بخش خانگی در اولویت است از مدیران ادارات دولتی درخواست کرد تا با رعایت صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی یاری رسان شرکت گاز در این امر باشند.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   960 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در استان خراسان جنوبی مصرف شد

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها