فرهنگ مصرف گاز نهادینه سازی می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با تشریح اقدامات انجام شده این شرکت در زمینه مصرف ایمن و بهینه از گاز طبیعی گفت: از تمام ظرفیت های موجود برای نهادینه سازی فرهنگ مصرف استفاده می کنیم.

به گزارش “پیام خاوران“، رحمان محمودی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با آغاز فصل سرد از تمام ظرفیت های تبلیغاتی و اطلاع رسانی موجود در سطح استان برای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مصرف ایمن و بهینه از گاز طبیعی استفاده می شود.

وی با تاکید بر مصرف بهینه افزود: گاز یک نعمت خدادادی است که نباید با استفاده نادرست از آن موجب هدر رفتن این نعمت الهی شویم بلکه باید با آموزش و فرهنگ سازی مصرف بهینه به فکر آیندگان نیز باشیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با اشاره به اجرای طرح سفیر انرژی و ایمنی شرکت گاز در مدارس و روستاها گفت: آموزش نقش موثری در فرهنگ سازی دارد و آموزش چهره به چهره در دورترین مناطق گازرسانی شده در سطح استان با مشارکت کارشناسان بهره برداری، HSE و واحد روابط عمومی انجام می شود.

محمودی با اشاره به سایر اقدامات انجام شده در زمینه فرهنگ سازی استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی گفت: واحد روابط عمومی با اقدامات گسترده از جمله نصب و اکران بنرهای اطلاع رسانی در ایستگاه های اتوبوس، اکران بیلبورد های اطلاع رسانی در سطح استان، پخش آگهی های تلویزیونی در صدا و سیمای استان، درج پیام های ایمنی در روزنامه های استانی، اطلاع رسانی از طریق مساجد و تریبون های نماز جمعه در تلاش است تا فرهنگ استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی را برای مشترکین عزیز نهادینه سازی کند.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مشترکين گاز طبیعی در استان درخواست کرد ضمن رعايت موارد ايمني با صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی ، شرکت گاز را در تامین پایدار گاز در فصل سرد یاری کنند.

بیشتر بخوانید   عده ای با ضعف هایشان دشمن را به طمع می اندازند

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها